JIŽ BRZY ...

Prague PROMS

Lukáš se zúčastní slavnostního koncertu v rámci Proms Gala k 25 letům uvedení muzikálu Bídníci v České republice, který bude dirigovat slavný Marcello Rota, mezi účinkujícími budou například Bára Basiková, Pavel Vítek, Marian Vojtko nebo Monika Absolonvá. Koncert, který se koná 10.10.2017 od 19.00 v pražském Fóru Karlín, doprovodí Český národní symfonický orchestr

 

P L E S   U P Í R Ů

Od září se rozběhne druhá sezóna úspěšného světového muzikálu Ples upírů v produkci Františka Janečka, kde Lukáš opět ztvární jednu z trojice hlavních rolí, zamilovaného studenta Alfréda.

Romeo a Julie

23.11. má v pražském divadle Hybernia preméru muzikál Zdeňka Bartáka Romeo a Julie, kde se Lukáš po deseti letech od premiéry na zámku Hluboká nad Vltavou opět představí v roli Romea, Julii mu tentokrát zahraje Ivana Korolová

 

Casanova

29.9. odpremiéruje v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem v roli Giacoma Girolama Casanovy ve stejnojmenném muzikálu Zdeňka Bartáka a Petra Markova Casanova

 

LISTOPAD

3.11.

4.11.

4.11.

5.11.

5.11.

6.11.

7.11.

8.11.

9.11.

10.11.

11.11.

11.11.

12.11.

13.11.

14.11.

16.11.

17.11.

18.11.

18.11.

19.11.

20.11.

21.11.

22.11.

22.11.

22.11.

23.11.

24.11.

25.11.

25.11.

26.11.

26.11.

27.11.

27.11.

28.11.

28.11.

29.11.

30.11.

30.11.

Mefisto

Ples upírů

Mefisto

Alenka v kraji zázraků

Ples upírů

Alenka v kraji zázraků

Země úsměvů

Charleyova teta

West Side Story

Ples upírů

Alenka v kraji zázraků

Alenka v kraji zázraků

Ples upírů

Casanova

West Side Story

Carmen

Ples upírů

Carmen

Kronikáři

Ples upírů

Alenka v kraji zázraků

Romeo a Julie (veřejná gen.)

Romeo a Julie (veřejná gen.)

Mikádo

Ples s Fordance Orchestra

Romeo a Julie (premiéra)

Mefisto

Mefisto

Trubadúr

Alenka v kraji zázraků

Ples upírů

Alenka v kraji zázraků

Traviata

Alenka v kraji zázraků

Cyrano

Bonie & Clyde

Kronikáři

Ples s Fordance Orchestra

18:00  Divadlo Hybernia, Praha

14:00  GoJa Music Hall, Praha

18:00  Divadlo Hybernia, Praha

11:00  Divadlo Hybernia, Praha

14:00  GoJa Music Hall, Praha

10:00  Divadlo Hybernia, Praha

19:00  DK Metropol, České Budějovice

19:00  Divadlo Panorama, Hluboká nad Vltavou

19:00  Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00  GoJa Music Hall, Praha

10:00  DK Metropol, České Budějovice

14:30  DK Metropol, České Budějovice

14:00  GoJa Music Hall, Praha

19:00  Severočeské divadlo, Ústí nad Labem

19:00  Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00  Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00  GoJa Music Hall, Praha

15:00  Hudební divadlo Karlín, Praha

21.00  Jihočeské divadlo, České Budějovice

14:00  GoJa Music Hall, Praha

10:00  Divadlo Hybernia, Praha

?         Divadlo Hybernia, Praha

11:00  Divadlo Hybernia, Praha

19:00  DK Metropol, České Budějovice

21:00  DK Metropol, České Budějovice

19:00  Divadlo Hybernia, Praha

18:00  Divadlo Hybernia, Praha

14:00  Divadlo Hybernia, Praha

19:00  DK Metropol, České Budějovice

11:00  Divadlo Hybernia, Praha

14:00  GoJa Music Hall, Praha

10:00  Divadlo Hybernia, Praha

19:00  DK Metropol, České Budějovice

10:00  Divadlo Hybernia, Praha

19:00  Sokolovna, Týn nad Vltavou

19:00  Hudební divadlo Karlín

19:00  Jihočeské divadlo, České Budějovice

21:00  DK Metropol, České Budějovice

 

PORTRÉTY

TERMÍNY

NOVINKY

UKÁZKY

LUKÁŠ    R A N D Á K