2017

1.1.

6.1.

9.1.

10.1.

11.1.

12.1.

13.1.

13.1.

14.1.

16.1.

19.1.

20.1.

20.1.

21.1.

22.1.

23.1.

24.1.

26.1.

26.1.

27.1.

28.1.

29.1.

29.1.

30.1.

30.1.

31.1.

Novoroční koncert

West Side Story

Ples s Fordance Orchestra

Ples s Fordance Orchestra

Ples s Fordance Orchestra

Ples upírů

Romeo a Julie

Ples upírů

Ples upírů

Ples s Fordance Orchestra

Její Pastorkyňa

Ples upírů

Ples upírů

Sněhová královna

Kronikáři

Její Pastorkyňa

West Side Story

Mikádo

Ples s Fordance Orchestra

Trubadúr

Ples upírů

Romeo a Julie

Trubadúr

Romeo a Julie

Romeo a Julie

La Traviata

17:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

20:00 DK Metropol, České Budějovice

20:00 DK Metropol, České Budějovice

20:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

20:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 DK Metropol, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha18

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14.30 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00 DK Metropol, České Budějovice

21:00 Výstaviště, České Budějovice

17:00 DK Metropol, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Tábor

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 DK Metropol, České Budějovice

1.2.

2.2.

3.2.

4.2.

6.2.

10.2.

10.2.

10.2.

11.2.

12.2.

14.2.

15.2.

16.2.

17.2.

17.2.

18.2.

19.2.

20.2.

22.2.

23.2.

24.2.

24.2.

25.2.

Carmen

Mefisto

Kronikáři

Ples upírů

Casanova

Romeo a Julie

Romeo a Julie

Vystoupení na plesu s L.Jagerčíkovou

Ples upírů

Její pastorkyňa

West Side Story

Jesus Christ Superstar

Ples upírů

Jesus Christ Superstar

Ples upírů

Ples upírů

Mikádo

Ples s Fordance Orchestra

Holka nebo kluk

La Traviata

Ples upírů

Ples upírů

Sněhová královna

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

17:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Severočeské divadlo, Ústí nad Labem

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

23:00 KD Plzeň

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 Goja Music Hall, Praha

19:00 DK Metropol, České Budějovice

20:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 DK Metropol, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:30 Divadlo Hybernia, Praha

LEDEN

ÚNOR

BŘEZEN

Trubadúr

L.Randák a Z.Benešová se Swingovým orchestrem

Ples upírů

Její pastorkyňa

Královna Kapeska

Casanova

Kronikáři

Ples s Fordance Orchestra

La Traviata

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

Romeo a Julie

Ples upírů

Mefisto

Mefisto

Královna Kapeska

West Side Story

Koncert Michaely Bábor Noskové

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Robinson – veřejná gen.zkouška

Trubadúr

Carmen

Velikonoční koncert opery JD

Robinson – námořník z Yorku

Robinson – námořník z Yorku

19:00 Klicperovo divadlo, Hradec Králové

22.00 DK Metropol, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Severočeské divadlo, Ústí nad Labem

19:00 Jihočeské divadlo, Ústí nad Labem

21:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:30 kostel Piaristické nám., České Budějovice

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

2.3.

3.3.

4.3.

5.3.

6.3.

6.3.

7.3.

7.3.

8.3.

9.3.

10.3.

10.3.

11.3.

14.3.

16.3.

17.3.

17.3.

18.3.

20.3.

22.3.

23.3.

24.3.

24.3.

25.3.

25.3.

27.3.

28.3.

29.3.

30.3.

31.3.

31.3.

TERMÍNY