2018

BŘEZEN

Trubadúr

Ples upírů

L.Randák a Z.Benešová se Swingovým orchestrem

Ples upírů

Její pastorkyňa

Královna Kapeska

Casanova

Kronikáři

Ples s Fordance Orchestra

La Traviata

Ples upírů

Ples upírů

Mikádo

Ples upírů

Romeo a Julie

Ples upírů

Mefisto

Mefisto

Královna Kapeska

West Side Story

Koncert Michaely Bábor Noskové

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Robinson – veřejná gen.zkouška

Trubadúr

Carmen

Velikonoční koncert opery JD

Robinson – námořník z Yorku

Robinson – námořník z Yorku

19:00 Klicperovo divadlo, Hradec Králové

14:00 GoJa Music Hall, Praha

22.00 DK Metropol, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Severočeské divadlo, Ústí nad Labem

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

21:00 DK Metropol, České Budějovice

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

14:00 GoJa Music Hall, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:30 kostel Piaristické nám., České Budějovice

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

DUBEN

1.4.

4.4.

5.4.

7.4.

9.4.

12.4.

13.4.

14.4.

14.4.

15.4.

15.4.

16.4.

17.4.

18.4.

21.4.

22.4.

22.4.

25.4.

26.4.

27.4.

28.4.

28.4.

29.4.

29.4.

30.4.

Carmen

Trubadúr

West Side Story

Kronikáři

Kronikáři

Jesus Christ Superstar

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Její Pastorkyňa

Casanova

La Traviata

Dítě a kouzla

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Carmen

Carmen

Mefisto

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů

West Side Story

Rome a Julie

15:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 Horácké divadlo, Jihlava

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

10:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Divadlo Hybernia, Praha

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

19:00 Severočeské divadlo, Ústí nad Labem

19:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

17:00 Jihočeské divadlo, České Budějovice

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Divadlo Hybernia, Praha

19.00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

KVĚTEN

10.5.

11.5.

12.5.

17.5.

18.5.

19.5.

19.5.

20.5.

20.5.

25.5.

26.5.

26.5.

27.5.

30.5.

31.5.

Jesus Christ Superstar

Jesus Christ Superstar

Jesus Christ Superstar

West Side Story

Mefisto

Mefisto

Mefisto

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Robinson

Robinson

Robinson

Ples upírů

Carmen

West Side Story

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

15:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

19:00 Divadlo J.K.Tyla, Plzeň

ČERVEN

1.6.

2.6.

2.6.

3.6.

3.6.

8.6.

9.6.

9.6.

10.6.

17.6.

17.6.

22.6.

23.6.

Robinson

Robinson

Robinson

Královna Kapeska

Carmen

Mefisto

Ples upírů

Ples upírů

Ples upírů – derniéra

Dítě a kouzla

Dítě a kouzla

Casanova

Romeo a Julie

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 Divadlo Hybernia, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

11:00 Divadlo Hybernia, Praha

15:00 Hudební divadlo Karlín, Praha

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

19:00 GoJa Music Hall, Praha

14:00 GoJa Music Hall, Praha

13:30 Smetanův dům, Litomyšl

17:30 Smetanův dům, Litomyšl

20:30 hrad Střekov, Ústí nad Labem

18:00 Divadlo Hybernia, Praha

2.3.

3.3.

3.3.

4.3.

5.3.

6.3.

6.3.

7.3.

7.3.

8.3.

9.3.

10.3.

10.3.

11.3.

14.3.

16.3.

17.3.

17.3.

18.3.

20.3.

22.3.

23.3.

24.3.

24.3.

25.3.

25.3.

27.3.

28.3.

29.3.

30.3.

31.3.

31.3.

TERMÍNY